Telefon: 781 423 505, 607 373 127     E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

P.CAE

Poszerzanie znajomości języka angielskiego i dążenie do perfekcji to coś czego uczymy naszych kursantów w szkole Metodystów.

Klientom oferujemy szeroki wybór zajęć na różnym poziomie. Do jednych z nich należą zajęcia przygotowujące do egzaminów na poziomie pre-CAE. Są one przeznaczone dla osób, które odbyły już kurs przygotowawczy na poziomie FCE.

Na kursie do egzaminów P.CAE skupiamy się na doskonaleniu umiejętności, takich jak pisanie, czytanie, mówienie oraz słuchanie tak, aby były płynne i nie utrudniały nauki na jeszcze wyższych poziomach.

Dla uczestników naszych zajęć bardzo ważne jest również poszerzenie słownictwa, które ułatwi im rozróżnianie stylów językowych. Ten element jest niezwykle ważny, ponieważ podczas egzaminu sprawdzana jest znajomość kolokacji oraz słownictwa.

W naszej szkole uczymy języka angielskiego na różnych poziomach, dzięki czemu z naszych usług mogą skorzystać osoby, które dopiero zaczynają przygodę z tym językiem, ale również te, które chcą podnosić swoje umiejętności. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się zajęcia na różnych poziomach.

Zostaw swój adres email aby być w stałym w kontakcie z nami