Telefon: 781 423 505, 607 373 127     E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FCE

Znajomość języka angielskiego jest obecnie bardzo ważna, szczególnie jeśli szukamy pracy w międzynarodowych firmach i przedsiębiorstwach.

Dlatego warto jest zdać egzamin FCE czyli tak zwany First Certificate in English. Taki test składa się z kilku części, które obejmują sprawdzenie umiejętności czytania, pisania, gramatyki, słuchania oraz mówienia. Każda osoba decydująca się na zdawanie certyfikatu może uzyskać maksymalnie 200 punktów, a żeby wynik był pozytywny kandydat musi uzyskać minimalnie 60% poprawnych odpowiedzi.

W naszej szkole zajmujemy się nauką języka angielskiego na wysokim poziomie. Stosujemy nowoczesne i skuteczne metody nauczania. Podczas nauki uczniowie rozwijają równomiernie wszystkie umiejętności, takie jak mówienie, czytanie, słuchanie no i oczywiście pisanie. Wszystkie z nich są niezbędne na egzaminie FCE.

Osoby, które chciałaby uczyć się angielskiego lub przygotowywać do FCE w naszej szkole muszą jednak pamiętać, że zapisy prowadzimy tylko trzy razy do roku - w styczniu, czerwcu i we wrześniu. Dlatego warto sprawdzić terminy nadchodzącej rekrutacji jeszcze dziś!

Zostaw swój adres email aby być w stałym w kontakcie z nami