Telefon: 781 423 505, 607 373 127     E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CPE

Te zajęcia organizowane w naszej szkole przeznaczone są dla osób, które biegle posługują się językiem angielskim, ponieważ egzamin CPE czyli Certificate of Proficiency in English, to najwyższy z możliwych do uzyskania certyfikatów. Stanowi on potwierdzenie biegłej znajomości języka.

Taki poziom zaawansowania wymaga od uczestników umiejętności swobodnego i płynnego wypowiadania się oraz rozumienia kierowanych do nich komunikatów. Na tym etapie koncentrujemy się na doskonaleniu posiadanych już umiejętności.

Uczestnikami takiego kursu mogą być osoby, które zdały wcześniej test potwierdzający bardzo dobrą znajomości angielskiego.

W czasie takich zajęć nasi uczniowie zapoznają się z przykładowymi testami egzaminacyjnymi CPE, a także rozwiązują różnego rodzaju zadania. Doskonalimy również ich umiejętność słuchania, czytania ze zrozumieniem oraz mówienia.

Osoby decydujące się na udział w naszych zajęciach otrzymają pomoc oraz wsparcie naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą im w jeszcze lepszym rozwinięciu umiejętności językowych.

Zostaw swój adres email aby być w stałym w kontakcie z nami