Telefon: 781 423 505, 607 373 127     E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CAE

W naszej szkole prowadzimy zajęcia dla uczniów w każdym wieku – dzieci, młodzieży, ale również dorosłych, ponieważ nigdy nie jest za późno na naukę języka angielskiego. Naszym uczniom pomagamy również w przygotowaniach do egzaminów językowych na różnym poziomie.

Jednym z takich egzaminów jest CAE czyli Cambridge English Advanced, zdanie tego egzaminu jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu językowego na poziomie C1.

Przygotowania do takiego egzaminu skupiają się głównie na ćwiczeniu sprawności językowej oraz jej praktycznym wykorzystaniu. Ponadto uczniowie ćwiczą swoje umiejętności w zakresie pisania, czytania, słuchania oraz mówienia.

Egzamin CAE wymaga od zdających samodzielnego stworzenia tekstów na wybrane tematy w języku angielskim. Jest to między innymi notatka, list, raport, a także rozprawka.

Uczniowie podczas zajęć w naszej szkole zapoznają się ze wszystkimi częściami składowymi egzaminu, dzięki czemu mogą zobaczyć jak on mniej więcej wygląda oraz ile czasu należy poświęcić na każdy z etapów.

Zostaw swój adres email aby być w stałym w kontakcie z nami