O naszej metodzie

Przez prawie 100 lat pracy testowaliśmy wiele różnych metod i narzędzi nauki języka angielskiego.
Bazując na naszych doświadczeniach – opracowaliśmy kilka filarów naszej pracy.

Języka angielskiego uczymy kompleksowo, bez zaniedbywania obszarów

W naszej pracy łączymy naukę mówienia, słuchania, gramatyki, pisania i czytania. Dbamy o równowagę między tymi obszarami i nie wyróżniamy żadnego z nich. Pracujemy tak, by uczniowie wiedzieli skąd bierze się dane zjawisko językowe, a także by nie utrwalali błędów.

Uczymy dobrze, nie szybko

Doskonale wiemy, że w nauce języka bardzo ważna jest systematyczność oraz dobre opanowanie materiału. Dbamy o to, by nasi uczniowie opanowali daną porcję wiedzy, zanim przejdziemy do kolejnych etapów kursu.

Korzystamy ze sprawdzonych podręczników i materiałów

Podreczniki i materiały edukacyjne, z których korzystamy, tworzone są przez doświadczonych dydaktyków i cieszą się uznaniem profesjonalistów.

Efektywna nauka trwa także po zajęciach

Efektywna nauka trwa również po zajęciach

Informacja zwrotna to podstawa dobrego działania

Zapraszamy do współpracy lektorów języka angielskiego.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: szkola@metodysci.pl

Masz pytanie? zapytaj nas mailowo lub telefonicznie