Nowy rok nowa strona internetowa

utworzone przez | maj 15, 2022 | Ważne informacje

[fusion_builder_container type=”flex” hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” align_content=”stretch” flex_align_items=”flex-start” flex_justify_content=”flex-start” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” container_tag=”div” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” status=”published” margin_bottom=”30px” border_style=”solid” box_shadow=”no” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_blend_mode=”none” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” absolute=”off” absolute_devices=”small,medium,large” sticky=”off” sticky_devices=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_transition_offset=”0″ scroll_offset=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ admin_toggled=”yes”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_5″ layout=”1_6″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”flex-start” valign_content=”flex-start” content_wrap=”wrap” center_content=”no” target=”_self” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” order_medium=”0″ order_small=”0″ hover_type=”none” border_style=”solid” box_shadow=”no” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ background_type=”single” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” background_blend_mode=”none” filter_type=”regular” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ last=”false” border_position=”all” first=”true” min_height=”” link=””][fusion_global id=”2369″][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”2_3″ layout=”2_3″ background_position=”left top” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_repeat=”no-repeat” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”true” hover_type=”none” background_blend_mode=”overlay” first=”false” spacing_right=”2%” min_height=”” link=””][fusion_separator style_type=”single solid” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” flex_grow=”1″ top_margin=”15px” bottom_margin=”35px” width=”180px” alignment=”center” sep_color=”var(–awb-custom_color_5)” /][fusion_text rule_style=”default” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” text_transform=”none” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″]

Wraz z nowym rokiem oddajemy nową stronę internetową naszej szkoły. Poprzednia była z nami od 2018 roku. Dużo w tym czasie się zmieniło, dlatego postanowiliśmy oddać nową, aktualną stronę.

Obecna strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych, dzięki temu można komfortowo przeglądać zawartość na smartfonach.

Prace jeszcze trwają.

Ponieważ stara strona była narażona na ataki, a jesteśmy w trakcie zapisów na kolejny semestr została podjęta decyzja o oddaniu do Waszej dyspozycji strony jeszcze nie kompletnej. W ciągu kilku dni będzie się pojawiała aktualizacja zawartości.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”single solid” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” flex_grow=”1″ top_margin=”15px” bottom_margin=”35px” width=”180px” alignment=”center” sep_color=”var(–awb-custom_color_5)” /][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_global id=”2301″]